Witam po dłuższej przerwie… ;-)

Witam po dłuższej przerwie.

Na stronie pojawiły się głównie nowości techniczne. Z istotnych należy wspomnieć o wdrożeniu protokołu szyfrowanego HTTPS (symbol (zielonej) kłódki przed adresem na pasku przeglądarki). Od teraz cała zawartość strony jest przesyłana do/od użytkownika w bezpieczny sposób i zabezpieczona przed przechwytywaniem przez osoby niepowołane i nieuprawnionymi zmianami w przesyłanych danych (np. w formularzu kontaktowym). 
Z innych nowinek technicznych warto wymienić usługę natychmiastowych powiadomień (PUSH) np. o pojawieniu się nowości w serwisie. To bardzo wygodny kanał otrzymywania natychmiastowych informacji o pojawieniu się np. nowego wpisu w serwisie. Co ważne, nie trzeba się nigdzie rejestrować, nie trzeba podawać adresu e-mail ani żadnych innych danych! Wystarczy kliknąć ikonę „dzwoneczka” pojawiającą się w lewym dolnym rogu strony, potwierdzić chęć subskrypcji i… już. Nic więcej nie trzeba robić! Od tej pory, za każdym razem gdy pojawią się jakieś nowości w naszym serwisie, przeglądarka poinformuje Cię o tym małym okienkiem informacyjnym. Oczywiście w każdej chwili będziesz mógł zrezygnować z tych powiadomień. Jeśli będziesz chciał otrzymywać te powiadomienia na innych urządzeniach (np. komputer, laptop, tablet, telefon) czy przeglądarkach, na każdym należy dokonać ich subskrypcji w opisany sposób. Powiadomienia działają w przeglądarkach Chrome, Firefox, Opera, Edge oraz Safari.

Oczywiście cały czas można korzystać z innych kanałów dzięki którym można dowiedzieć się o nowościach na naszej stronie jak profil na FB, kanał YT czy kanał RSS.

Poza tym dokonano kilku drobnych zmian technicznych.

Wkrótce pewnie nowe aktualizacje.

Zapraszam!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.